neuro

pass

35%

osoby, które są przeciążone sensorycznie, są neuroróżnorodne (ADHD, spektrum autyzmu), mają możliwość skorzystania ze stałej zniżki 35% na udział w warsztatach, zestawy DIY, rośliny. Wystarczy że przedstawisz nam swoja diagnozę

neuroróżnorodność

Osoby neuroróżnorodne z wyjątkowym sposobem myślenia, percepcją i zachowaniem mają do zaoferowania unikalne perspektywy, które mogą przyczynić się do rozwoju społeczeństwa. Wyobraźnia, kreatywność, skrupulatność czy umiejętność skupienia się na szczegółach są niezwykłym darem dla świata

akceptacja i zrozumienie neuroatypowości, indywidualnych potrzeb, wyzwań, mogą przyczynić się do zmiany sposobu myślenia i pomóc w tworzeniu bardziej wrażliwego i zintegrowanego społeczeństwa, w którym każdy człowiek jest traktowany z szacunkiem i większą empatią. 

Warsztaty Las w Słoiku Wrocław Szkło Rośliny
Warsztaty Las w Słoiku Wrocław Szkło Rośliny
Warsztaty Las w Słoiku Wrocław Szkło Rośliny

adhd

warsztaty las w słoiku to idealny sposób na wyciczenie zmysłów. Podczas tworzenia poszczególnych warstw, przygotowywaniu odpowiedniego podłoża – skupiamy się na czynnościach manualnych – czyli używając rąk, dbamy o skoordynowane ruchy.

 

WWO

stworzyliśmy miejsce, które niesie spokój i harmonię, rośliny dają poczucie bezpieczeństwa

SPEKTRUM
AUTYZMU

Poczuj kształt roślin, strukturę ziemi, zanurz się w dźwiękach opadającego piasku.. Podczas naszych warsztatów dochodzi do stymulacji wszystkich systemów zmysłowych, które wpływają na poprawę funkcjonowania w sferze emocjonalnej i motorycznej.