POGOTOWIE
LEŚNE

Małe, chore, czy niechciane, wszystkie ekosystemy są u nas mile widziane. W Nature Concept zajmujemy się naprawą ekosystemów roślinnych.

Uwielbiamy wyzwania i cieszymy się, gdy swoje ukochane słoje kierujecie właśnie do nas. Zdajemy sobie sprawę, że przychodząc do naszej pracowni obdarzacie nas zaufaniem. Licząc, że poza piękną kompozycją będziecie mogli cieszyć się nią przez długie lata. Dzięki doświadczeniu oraz wyrobionej sztuce tworzenia, każdy pacjent wychodzi z naszej pracowni w jak najlepszej jakości i estetyce. 

NAPRAWIMY KAŻDY SŁÓJ

Podejmiemy się naprawy kompozycji roślinnych nie z naszej pracowni.

SPA DLA ROŚLIN

Kochasz swój słój, jesteście razem od lat, ale czujesz, że potrzebujecie zmiany?  Zadzwoń i sprawdź nasz pakiet SPA Glow Your Forest. 

Sprawimy, że Twój las nabierze nowego blasku.

 

GLOW
YOUR
FOREST

Ekosystem na zdjęciu został przesuszony i następnie obficie podlany, trafił do nas po wakacjach z tą różnicą, że nie korzystał z uroków świata, ale czekał na swoich domowników w egipskich ciemnościach.

Rada leśnych wróżek – jeżeli masz rolety, całkowicie zasłaniasz okna pod swoją dłuższą nieobecność – więcej niż 4 dni – słój podrzuć do rodzinki lub sąsiada. Sprawdź wcześniej, czy jest w dobrej formie stosując się do instrukcji, np. wyciągnij zgniłe listki, dodaj kilka kropel wody. Chwilowy opiekun powinien poznać trzy ważne zasady – nie otwierać, nie podlewać,  nie stawiać na bezpośrednim słońcu. 

 

NAPRAWA
OBEJMUJE

projekt kompozycji

zabezpieczenie roślin lub całkowita ich wymiana

podłoże – w zależności od potrzeb, osuszanie, podlewanie, wymiana

przygotowanie  i wyczyszczenie szkła

wykonanie ekosystemu roślinnego zgodnie ze sztuką NC

idealnie dopasowana zatyczka 

adaptacja 1,5 miesiąca