ZESTAW
ZRÓB TO
SAM

Nasze zestawy las w słoiku DIY to idealna okazja do obcowania z naturą, ale też spędzenia czasu z bliskimi, szczególnie z dziećmi – w odkrywczy i kreatywny sposób!​

KREATOR

Uwolnij swoją kreatywność – wybierz jeden z zestawów i przejdź do kreatora, gdzie dobierzesz wszystkie niezbędne elementy do stworzenia własnego, niepowtarzalnego lasu zamkniętego w szkle!

Każdy zestaw zawiera: szkło, drewnianą zatyczkę (którą możesz uzupełnić o spersonalizowany grawer), węgiel aktywny, ziemię, keramzyt, żwirek czarny do stworzenia górnej warstwy, pędzelek oraz szczegółową instrukcję.

Kreator las w szkle pozwoli Ci dobrać dwa dowolne rodzaje żwirków, które posłużą m.in. do stworzenia ozdobnych warstw, trzy rośliny, z których stworzysz własną kompozycję (pamiętaj, że roślinki możesz dowolnie dzielić na mniejsze szczepki). Na końcu możesz wybrać opcjonalny dodatek, np. ozdobne skałki, więcej roślin lub indywidualny grawer, jeżeli jest to zestaw DIY na prezent.

Wysokość szkła +/- 32 cm
średnica 24 cm
Cena: od 239 zł

Wysokość szkła +/- 25 cm
średnica 18 cm
Cena: od 189 zł


Chcesz pominąć wszystkie kroki w kreatorze i wybrać gotowy zestaw DIY las w słoiku z naszej  kolekcji ? Zobacz co przygotowałyśmy. 

 

FAQ

Mały i duży zestaw DIY różni się wielkością szkła. Oba zestawy zawierają wszystko co jest Ci potrzebne do stworzenia własnego ekosystemu roślinnego.

 

Skąd mam pewność, że wykonam wszystko poprawnie?

Do każdego zestawu dołączamy szczegółową instrukcję ze zdjęciami, która przeprowadzi Cię krok po kroku przez wszystkie etapy tworzenia. 
Dodatkowo otrzymasz wszystkie potrzebne tipy, jak dbać o las w słoiku podczas adaptacji i po, abyś mógł cieszyć się w pełni wartościowym słojem. 
Ponadto w razie pytań i wątpliwości zawsze możesz liczyć na pomoc w ramach pogotowia leśnego.