REMONTOWE
SMACZKI

Praca z fb i instagramem to nie lada wyczyn, już nie mogę się doczekać kiedy regularnie będę mieć z Wami kontakt. Tak dla przypomnienia… 1,5 miesiąca temu zapowiedziałam, że przez następny miesiąc pokaże Wam smaczki z metamorfozy pod nowym adresem. Gdyby doba była dłuższa i istniałaby tabletka na natychmiastowe włączenie weny i wyłączenie wszystkich bodźców, myślę, że dałam radę wywiązać się z regularnego wrzucania storików.

MATERIAŁY
KOLORY
STRUKTURY

Myślałam, że postawienie sklepu i pracowni pójdzie dość sprawnie bazując na doświadczeniu z moich wcześniejszych remontów, mając w dodatku Krzysia i koncepcję.. przecież wiedziałam, czego chcę.. ale przegląd wszystkich materiałów, struktur, kolorów musi się zgadzać.. bo przecież będzie to miejsce w którym będę spędzać część swojego życia, dbając o doznania i odczucia, które Was otoczą, gdy przekroczycie bramy sklepu.

Wybór materiałów to jedno, a później konfrontacja z rzeczywistością, czy podołają życiu jakie będzie się działo w pracowni to drugie. Mnóstwo rzeczy odpadło, trzeba było szukać i szukać.. sprawdzać, czekać. Nie chciałam zmienić koncepcji, bardzo o nią walczyłam, ale dzięki niesamowitym ludziom, którzy zaangażowali się w projekt ze swoim fachem i wiedzą weszły tylko małe modyfikacje.

Kolory, kolorki… ale znajdź ten sam odcień do drewna, metalu, czy innych materiałów, które mają stanowić element pracowni – nie ma. Z niby najprostszego tematu, który miał zająć chwilę.. wjechała misja prób i testów.

Już niedługo Nature Concept otworzy swe bramy, gdy pytacie kiedy, nie znam odpowiedzi, wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie. Też czekam na ten dzień

 

WIELKIE
RZECZY

Wielkie rzeczy nie od razu zbudowano, dlatego cieszę się, że nie wyznaczyłam entuzjastycznie daty otwarcia. Czasem dobrze jest puścić coś wolno, tak, aby płynęło swoim życiem. Szczególnie rzeczy na które nie ma się bezpośrednio wpływu. Dla mnie “opóźnienia” to kilka, kilkadziesiąt przespanych ekstra nocy, które dają możliwość do szerszej perspektywy, w tym czasie może zmienić się pogląd, pomysł.. wszystko. W tym czasie mogłam dojrzeć, więc dla mnie ten czas jest sprzymierzeńcem, mogę dzięki temu bardziej zapoznać się z miejscem.. i wejść w tą dużą dla mnie zmianę spokojniej.. Dzięki temu mogłam uniknąć niepotrzebnego stresu, niepokoju.. czy błędów, które i tak mi towarzyszyły, ale w innej skali i w innym rodzaju..