fbpx

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta?

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta?

15 — Deszczowa Cegła

19 49 

Drobny żwir o ciepłym, ceglasto-brązowym odcieniu z naturalnym, delikatnym połyskiem mineralnym. Przywodzi na myśl cegłę po letnim deszczu — nasyconą, głęboką i lekko szklistą.

Wprowadza do kompozycji architektoniczny rytm i subtelne ocieplenie. Buduje przy szkle wyrazistą, ale elegancką linię, która pięknie kontrastuje z zielenią roślin oraz jasnymi, piaskowymi i kremowymi strukturami.

Sprawdza się zarówno w naturalnych, organicznych aranżacjach, jak i w bardziej uporządkowanych, projektowych kompozycjach.

Format 700 g
Rekomendowany do:
• 2 małych ekosystemów (Ø 17 cm) przy technice pierścienia
• 1 dużego ekosystemu (Ø 27 cm)
• kompozycji w ciepłej, architektonicznej stylistyce

Technika: pierścień przy szkle
(szer. ok. 2 cm / wys. ok. 2 cm)

Format 2000 g
Rekomendowany do:
• 4–5 małych ekosystemów
• 3–4 dużych
• warsztatów i większych realizacji

Idealny jako warstwa drenażowa lub wyrazisty, ceglasty akcent dekoracyjny budujący głębię kompozycji.

granulacja 2 – 3 mm

  • 700 g
  • 2000 g
Wyczyść
Ewa Kotwicka
Ewa Kotwicka
2025-02-18
Cudowne, magiczne miejsce , bardzo kompetentna obsługa … i miałam ochotę kupić wszystko :)
Agnieszka Kepa
Agnieszka Kepa
2024-12-21
Polecam z całego serca❤️przemiła i profesjonalna obsługa, ogromna wiedza właścicielek. Miejsce z duszą i sercem❤️ przepiękne kompozycje! na pewno będziemy wracać nie raz. Nawet nasz 8 letni syn był pod wrażeniem i uległ urokowi tego miejsca🥰
Mirosław Barszczewski
Mirosław Barszczewski
2024-12-09
Magiczne miejsce z mega klimatem. Słoiki z roślinkami istne dzieła sztuki. Polecam z całego 👋😍👉❤️🏆🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
Elżbieta
Elżbieta
2024-11-24
Przyjemne warsztaty “Las w słoiku” . Przejrzyście przedstawione wszystkie etapy. Miła atmosfera. Polecam
Angelika Przezdziek
Angelika Przezdziek
2024-10-14
Cudowne miejsce z niezwykłym klimatem. Warsztaty poprowadzone profesjonalnie, mój słoik pod okiem specjalistki wyszedł przepięknie. Dziękuję :)
Dominika Ostańkowicz
Dominika Ostańkowicz
2024-10-05
Bardzo fajne doświadczenie, dostałam garść informacji, które mogę przekłuć w masę kreatywnych pomysłów 😀 i bardzo cieszy mnie rezultat warsztatów 😀
Dorota
Dorota
2024-10-05
Uczestniczyłam w warsztach, było super- polecam ;)

popularne

0