fbpx

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta?

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta?

Woda Leśna – Jodła Syberyjska

35 

Świąteczny napój oraz naturalna mgiełka do choinki 🌿

W grudniu każdy z nas szuka odrobiny spokoju i świeżości. Woda Leśna z jodły syberyjskiej wprowadza do domu czysty aromat lasu i naturalne ukojenie.

🍃 Dodaj kilka kropel do szklanki wody. Powstaje delikatnie iglasty napój, który przynosi odprężenie i pomaga głębiej oddychać. Idealny w zimowe dni.

🌲 Użyj jako mgiełki na choinkę. Kilka kropel w butelce z wodą to szybki sposób na odświeżenie powietrza oraz wzmocnienie naturalnego aromatu igliwia. Choinka pachnie intensywniej a w domu czuć spokój, jak podczas spaceru po lesie.

✨ Woda Leśna tworzy w domu atmosferę czystości i zimowego ukojenia.

Podaruj sobie chwilę wytchnienia, włącz dźwięki natury i oderwij się od codzienności.

Dawkowanie: 1 kropla na 1 litr wody
Skład: olejek pichtowy z jodły syberyjskiej
Pojemność: 50 ml – Buteleczka wystarczy na rok
Nasze prywatne doznania – łyk wody, zamknięte oczy… pozwól przenieść się w dzikie zakątki Syberii. Usiądź pośród drzew, odpłyń w zapomnienie, korzystając z ich potężnych właściwości.

Na stanie

Ewa Kotwicka
Ewa Kotwicka
2025-02-18
Cudowne, magiczne miejsce , bardzo kompetentna obsługa … i miałam ochotę kupić wszystko :)
Agnieszka Kepa
Agnieszka Kepa
2024-12-21
Polecam z całego serca❤️przemiła i profesjonalna obsługa, ogromna wiedza właścicielek. Miejsce z duszą i sercem❤️ przepiękne kompozycje! na pewno będziemy wracać nie raz. Nawet nasz 8 letni syn był pod wrażeniem i uległ urokowi tego miejsca🥰
Mirosław Barszczewski
Mirosław Barszczewski
2024-12-09
Magiczne miejsce z mega klimatem. Słoiki z roślinkami istne dzieła sztuki. Polecam z całego 👋😍👉❤️🏆🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
Elżbieta
Elżbieta
2024-11-24
Przyjemne warsztaty “Las w słoiku” . Przejrzyście przedstawione wszystkie etapy. Miła atmosfera. Polecam
Angelika Przezdziek
Angelika Przezdziek
2024-10-14
Cudowne miejsce z niezwykłym klimatem. Warsztaty poprowadzone profesjonalnie, mój słoik pod okiem specjalistki wyszedł przepięknie. Dziękuję :)
Dominika Ostańkowicz
Dominika Ostańkowicz
2024-10-05
Bardzo fajne doświadczenie, dostałam garść informacji, które mogę przekłuć w masę kreatywnych pomysłów 😀 i bardzo cieszy mnie rezultat warsztatów 😀
Dorota
Dorota
2024-10-05
Uczestniczyłam w warsztach, było super- polecam ;)

popularne

0