PRZEPRO
WADZKA

To już… dzieje się, idzie nowe.
31.07.22 r. zmieni się moje życie, zmieni się Nature Concept.  To będzie ostatni dzień pracowni pod adresem na Staszica. 

Już od ponad dwóch lat ta decyzja rosła we mnie, czułam, że jestem w innym miejscu. Przekraczając bramy pracowni NC patrzyłam na nią z czułością, ciesząc się z niej, ale wiedziałam, że jesteśmy już zupełnie na innych torach. 

Mogę śmiało powiedzieć, że miesiąc oznaczony liczbą 8 jest moim ulubionym miesiącem. Rok temu, 22 sierpnia dałam nowe życie, pojawił się Bruno, 26.08 mój ukochany Krzyś ma urodziny, a brat 14.08 … Oficjalnej daty otwarcia pracowni jeszcze dokładnie nie znam, ale na pewno będzie to sierpień, prawdopodobnie pierwsza połowa. 

Nature Concept jest kobietą, Nature Concept to ja. Dlatego zobaczycie ją w nowej odsłonie. Przez ostatnie 5 lat bardzo się zmieniłam, ewoluowałam, to co możecie zobaczyć za sklepowymi drzwiami, to wszystko to co mam w swoim sercu. To co mnie ruszyło, pojawiło się na sklepowych półkach. Moje wszystkie zajawki i zainteresowania, którymi dzieliłam się z Wami przez te lata odnajdywały swoich odbiorców, tym samym dając mi znak, że to co robię ma sens.

Ostatni raz tak się czułam, gdy po 7 latach sprzedałam swoją pierwszą markę FUKU i stało się to w 2017 roku właśnie w sierpniu. Od najmłodszych lat słucham swojego serca, a gdy ono rwie do przodu to jest nie do zatrzymania – dlatego z FUKU zrodziło się Nature Concept. Dwa różne światy – show biznes i rośliny.  Serca nie oszukasz, nie powiem, że na jego dnie są inne pomysły jak pasję przełożyć na biznes. Niestety doba jest zbyt krótka i całe szczęście Nature Concept jest na tyle fajne, że mnie dalej inspiruje i gdybym nie znalazła nowego lokalu to pewnie stary wywróciłabym do góry nogami zmieniając w nim dosłownie wszystko. Tak by się stało, bo.. 22 sierpnia kończę swój urlop macierzyński, niesamowite, że minął prawie rok. Pierwszy raz od momentu kiedy skończyłam 18 lat, nie byłam w jednym miejscu tak długo. 5 lat. FUKU w tym czasie miało jakieś trzy adresy, nawet przez dwa lata w Warszawie. Jako mistrz przeprowadzek w życiu prywatnym i biznesowym, czekam na ten dzień. 

Niech znów zmieni się wszystko.